FAQ

O Nas » FAQ

FAQ:

pytanie: Gdzie znajduje się siedziba PrescIT ?
odpowiedz: Firma PrescIT zlokalizowana jest w Ustroniu przy ulicy Daszyńskiego 11. Gdzie znajduje się sklep firmowy oraz serwis sprzętu. Pawilon obok kościoła katolickiego na 1 piętrze.
pytanie: Czym zajmuje się firma PrescIT ?
odpowiedz: Firma PrescIT obsługuje klientów indywidualnych oraz korporacyjnych na polu rozwiązań informatycznych. Do głównych dziedzin naszej działalności należą: sprzedaż komputerów, peryferiów, oprogramowania, materiałów eksploatacyjnych, serwis sprzętu, wdrażanie sieci komputerowych, regeneracja tonerów, usługi internetowe, itp.
pytanie: Czy istnieje możliwość zakupów na raty ?
odpowiedz: Tak, firma PrescIT podpisała umowę z Sygna Bank, daje to naszym klientom możliwość zakupów na raty na bardzo atrakcyjnych warunkach.
pytanie: Czy obsługujecie Państwo także firmy ?
odpowiedz: Tak, kompleksowa obsługa firm to jedna z głównych specjalnbości naszego przedsiębiorstwa. Sieci komputerowe, serwis, dostawa sprzętu, usługi internetowe, bezpłatne doradztwo, itd. Usługi charakteryzuja się bardzo szybkim czasem reakcji.
pytanie: Jaki jest czas oczekiwania na zamówiony komputer ?
odpowiedz: Standardem naszej firmy jest czas oczekiwania do 1-2 dni roboczych. W tym czasie jesteśmy w stanie przetestować komputer w celu wykluczenia późniejszych ewentuyalnych usterek. W szczególnych przypadkach czas ten może wydłużyć się z przyczyn od nas niezależnych.
pytanie: Czy plombujemy Państwa komputery ?
odpowiedz: Nie, komputery zakupione w naszej firmie nie są plombowane, gwarancją objęte są wszystkie części z osobna. Klient ma pełny dostęp do komputera bez ryzyka utraty gwarancji.
pytanie: Czy zajmują się Państwo regeneracją tuszy i tonerów ?
odpowiedz: Tak, regenerujemy tonery do drukarek laserowych, zajmujemy się sprzedażą zestawów do samodzilnej regeneracji tuszy do drukarek atramentowych.
pytanie: Co to jest hosting ?
odpowiedz: Hosting to kompleksowa usługa polegająca na utrzymaniu Państwa stron internetowych na naszym serwerze tak aby były dostępne w Internecie, to także udostępnianie kont poczty elektronicznej oraz ftp.