O Nas

Witamy na PrescIT.pl

Jesteśmy firmą, która kompleksowo zajmuje się serwisowaniem spzetu komputerowego osób prywatnych oraz firm. Nasze działania prowadzimy w terenie jak i bezpośrednim kontakcie z klientem, chcąc jak najskuteczniej pomóc każdemu z Państwa.

 

Internet stał się obszarem idealnym do reklamy swojego przedsiębiorstwa. Wizytówka, rozbudowana strona internetowa, pozycjonowanie, ale także kampanie Google AdWords to działania, które efektywnie zwiększają zainteresowanie klientów usługami oraz produktami. Nasza firma od lat specjalizuje się w działaniach reklamowych, zwłaszcza w obszarze e-marketingu.

Stworzymy dla Państwa innowacyjną stronę, która zainteresuje odbiorcę ciekawą grafiką oraz bogatą treścią. Sprawimy, że strona www będzie wysoko w wynikach wyszukiwania, a klienci szybko i skutecznie znajdą na niej wszystkie ważne dla nich informacje. Pomożemy Państwu również w osiągnięciu sukcesu w sprzedaży internetowej - sklepy internetowe budujemy w oparciu o niezawodny system Quick.Cart.

Nasza oferta nie dotyczy jednak wyłącznie reklamy w sieci. Proponujemy państwu także usługi poligraficzne, a więc tworzymy oryginalne hasła, slogany, projekty logotypów dla firm, ulotki oraz wizytówki, a więc wszystko co z dużą skutecznością trafia do odbiorców. Zdajemy sobie także sprawę, jak ważne, zwłaszcza dla przedsiębiorców jest bezpieczeństwo, dlatego nasza oferta obejmuje również instalacje monitoringu; profesjonalne kamery wraz z rejestracją obrazu.

 

Zapraszamy do owocnej współpracy!